|    Do wakacji zostało: 237 dni
  • 31
  • października
  • 2020
  • |


Najlepsi uczniowie

  • Zuzanna Strzelczyk - śr. 5,67 - VIb
  • Filip Bolek - śr. 5,45 - IVa
  • Zuzanna Ćwiek - śr. 5,45 - IVb
  • Weronika Chojnacka - śr. 5,36- IVb
  • Piotr Frączyk - śr.5,36 - IVa
  • Hanna Majewska - śr. 5,28 - VIIIb
  • Kornelia Sobkiewicz - śr.5,28- VIIIb
  • Julia Kozicka - śr. 5,25 - VIb
  • Kinga Olczak - śr. 5,25 - VIb
  • Zuzanna Wieczorek - śr. 5,25- Va
  • Emilia Anyszkiewicz - śr. 5,22 - VIIIb
  • Natalia Anyszkiewicz - śr. 5,22 - VIIIb
  • Michał Lech - śr. 5,21 - VII
  • Nikola Sobkiewicz - śr. 5,18 - IVa
  • Mikołaj Miziński - śr. 5,17 - Vb
  • Bartłomiej Ćwiek - śr.5,08 - VIa
  • Natalia Masiak - śr. 5,08 - VIb
  • Wiktoria Sobkiewicz - śr. 5,08 - VIb
  • Julian Kuc - śr. 5,08 - Vb
  • Marta Kołodziejczyk - śr. 5,06 - VIIIa
  • Aleksandra Bernaciak - śr. 5,00 - VIIIb
  • Aleksandra Plak - śr. 5,00 - VII
  • Julia Skiba - śr. 5,00 - VIa
  • Maja Słomska - śr. 5,00 - VIa
  • Amelia Sobkiewicz - śr.5,00 - VIb
  • Piotr Kiljański - śr. 5,00- VIb

Absolwenci

Uczniowie, którzy opuścili mury naszej szkoły:  


rok szkolny 2019/2020 - rocznik 2005

LISTA UCZNIÓW KL VIII a

  1. Badowicz Kacper        wychowawca: Iwona Sapińska
  2. Borowski Grzegorz
  3. Delega Daria
  4. Glegoła Natalia
  5. Kołodziejczyk Marta
  6. Konopka Michał
  7. Król Patrycja
  8. Kryszpińska Wiktoria
  9. Kucińska Patrycja
  10. Majewska Patrycja
  11. Majewska Zofia
  12. Marczak Katarzyna
  13. Mrozik Wiktoria
  14. Olczak Karol
  15. Padewski Dominik
  16. Paluch Patryk
  17. Przerwa Jakub
  18. Świątkowski Jakub
  19. Wałęka Seweryn
  20. Wiśniewska Klaudia
  21. Woźniak Bartłomiej
  22. Wójcik Kacper

LISTA UCZNIÓW KL VIII b

  1. Anyszkiewicz Emilia     wychowawca: Aleksandra Wolska
  2. Anyszkiewicz Natalia
  3. Bernaciak Aleksandra
  4. Bieniek Dawid
  5. Bloch Julia
  6. Ćwiek Paweł
  7. Frączyk Anna
  8. Gołąbek Julita
  9. Krawczyk Mikołaj
  10. Lisiewska Natalia
  11. Majewska Hanna
  12. Maligłówka Nikola
  13. Moniak Mariusz
  14. Rojek Dominika
  15. Sadowy Eryk
  16. Sieradzki Szymon
  17. Sobkiewicz Kornelia
  18. Stępień Antoni
  19. Wójcik Szymon
  20. Wybacz Daniel
  21. Zawada Przemysław

rok szkolny 2018/2019 - rocznik 2004 - pierwszy rocznik ośmioklasowej szkoły podstawowej

LISTA UCZNIÓW KL VIII
  1. Berg Przemysław        wychowawca: Małgorzata Piasek
  2. Bernaciak Hanna
  3. Bolek Aleksandra
  4. Bylica Aleksandra
  5. Ćwiek Oliwia
  6. Górecki Mateusz
  7. Kocyk Aleksandra
  8. Kozicka Wiktoria
  9. Krawczyk Agnieszka
  10. Krawczyk Jakub
  11. Kucińska Natalia
  12. Kulesza Katarzyna
  13. Kutyła Alicja
  14. Lesiewska  Aleksandra
  15. Misztal Bartłomiej
  16. Strzelczyk Magdalena
  17. Traczyk Jakub
  18. Wit Maria
  19. Witek Przemysław
  20. Witek Przemysław