|    Wakacje!
  • 20
  • lipca
  • 2019
  • |


Najlepsi uczniowie

  • Zuzanna Strzelczyk - śr. 5,67 - Vb
  • Michał Lech - VI
  • Jakub Strzelczyk - śr. 5,31 - IIIb oddz. gim.
  • Zuzanna Wieczorek - IVa
  • Natalia Masiak - Vb
  • Kinga Olczak - Vb
  • Wiktoria Sobkiewicz - Vb
  • Hanna Bernaciak - śr. 5,17 - VIII
  • Krzysztof Delega - Va
  • Julia Skiba - Va
  • Maja Słomska - Va
  • Aleksandra Plak - VI
  • Jakub Kołodziejczyk - VI
  • Julia Kozicka - Vb
  • Amelia Sobkiewicz - Vb
  • Hanna Majewska - VIIb
  • Tymoteusz Kuc - VI
  • Bartłomiej Ćwiek - Va
  • Maja Filipiak - IVa
  • Julian Kuc - IVb

Absolwenci z roczników 1985 - 1960


 Roczniki, które opuściły mury naszej szkoły

w latach 1975/76 -1997/98

         Ponieważ listy zostały sporządzone na podstawie dokumentów, w których nazwiska wpisywane były ręcznie mogą pojawić się błędy, za które z góry przepraszamy. W przypadku błędnie zapisanego imienia lub nazwiska prosimy o kontakt.   Zmian dokonamy natychmiast.

 

 

rok szkolny 1997/1998 - ostatni rok klasy VIII w szkole podstawowej- rocznik 1985

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Bojarski Grzegorz                  
  2. Bojarska Małgorzata
  3. Cichocki Sławomir
  4. Cieślak Edyta
  5. Czerwińska Alina
  6. Ćwiek Barbara
  7. Ćwiek Katarzyna
  8. Dymowski Łukasz
  9. Górka Tomasz
  10. Korcz Beata
  11. Kuciński Marcin
  12. Kwiatkowska Jolanta
  13. Lewikowski Tomasz
  14. Wiśniewski Sylwester

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIb

  1. Binienda Łukasz                               
  2. Bojanowicz Paulina
  3. Borowski Szczepan
  4. Cichowlas Hanna
  5. Cieślak Artur
  6. Konopka Karolina
  7. Mańturz Anna
  8. Mańturz Małgorzata
  9. Mika Iwona
  10. Moniak Magdalena
  11. Okrój Dariusz
  12. Oksiutycz Wojciech
  13. Różański Sławomir
  14. Salma Marcin
  15. Sochar Małgorzata
  16. Urbanek Remigiusz
  17. Żak Jacek

rok szkolny 1998/1999 - Rocznik 1984

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Baca Krzysztof
  2. Bolek Grzegorz
  3. Bus Marek
  4. Czerwińska Agnieszka
  5. Czubaj Beata
  6. Górka Adam
  7. Grządziel Marzena
  8. Grzybowski Sławomir
  9. Jagiełło Monika
  10. Jaskot Piotr
  11. Jaworski Grzegorz
  12. Jaworska Kamila
  13. Kazimierska Agnieszka
  14. Kowalczyk Marcin
  15. Ogrodnik Wanda
  16. Padewski Waldemar
  17. Postek Paweł
  18. Pucek Jack
  19. Rybicki Mariusz
  20. Skiba Małgorzata
  21. Wachnik Dariusz
  22. Walczak Mirosław
  23. Wieczorek Marcin
  24. Wiśniewska Iwona

 LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIb

  1. Bojarska Jolanta
  2. Borowski Łukasz
  3. Ceglarski Piotr
  4. Cichocka Wanda
  5. Cichocki Kamil
  6. Cichowlas Łukasz
  7. Cieślak Marzena
  8. Frączyk Adam
  9. Gawroński Michał
  10. Górka Radosław
  11. Hynek Przemysław
  12. Jankowska Izabela
  13. Jędrzejczyk Iwona
  14. Kazański Rafał
  15. Korcz Ewelina
  16. Kwaśnik Grzegorz
  17. Małaśnicki Piotr
  18. Patynowska Anna
  19. Piasek Iwona
  20. Piechocińska Katarzyna
  21. Przerwa Dorot
  22. Rudecki Jacek
  23. Strzelczyk Łukasz
  24. Ślarzyńska Aneta
  25. Warmiak Sylwia
  26.  Warmijak Przemysław

rok szkolny 1997/1998 - rocznik 1983

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Bojarska Monika
  2. Bus Bogdan
  3. Bus Łukasz
  4. Cichocki Karol
  5. Gudkiewicz Ewelina
  6. Koćmik Hubert
  7. Koćmik Monika
  8. Kwaśniewski Łukasz
  9. Murawska Aldona
  10. Ogrodnik Mariusz
  11. Sikora Aneta
  12. Sikorska Karolina
  13. Sobieraj Kamil
  14. Sułkowski Tomasz
  15. Tarczyński Piotr
  16. Walczak Gabriela
  17. Wieczorek Jacek
  18. Żak Rafał
 LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIb
  1. Alberska Marzena
  2. Bień Justyna
  3. Ćwiek Katarzyna
  4. Gaca Jarosław
  5. Jagiełło Małgorzata
  6. Jaworska Małgorzata
  7. Kościołek Marcin
  8. Krawczyk Artur
  9. Kucińska Agnieszka
  10. Kulesza Radosław
  11. Kwaśnik Marcin
  12. Oficjalski Paweł
  13. Okrój Radosław
  14. Paluszek Agnieszka
  15. Piechocińska Ewelina
  16. Skokowski Paweł
  17. Sochar Agnieszka
  18. Świątkowski Leszek
  19. Wawer Szymon

rok szkolny 1996/1997 - rocznik 1982

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Czerwińska Jadwiga
  2. Czubaj Hubert
  3. Dymowska Magdalena
  4. Gawrońska Iwona
  5. Gudkiewicz Monika
  6. Hołuń Mateusz
  7. Jaskot Agnieszka
  8. Koćmik Mateusz
  9. Kucharski Tomasz
  10. Kuciński Łukasz
  11. Murawski Daniel
  12. Najda Tomasz
  13. Przerwa Grzegorz
  14. Ryczkowski Adrian
  15. Sadowski Piotr
  16. Skiba Paweł
  17. Sułkowska Marzena
  18. Szymaniak Magdalena
  19. Walczak Sylwester
  20. Wojdyr Janusz

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIb

  1. Binienda Magdalena
  2. Ceglarska Anna
  3. Cichocki Szymon
  4. Cichowlas Kkarol
  5. Czachor Bernadeta
  6. Filipczak Rafał
  7. Gudkiewicz Łukasz
  8. Jaworska Anna
  9. Krupiński Krzysztof
  10. Kubicki Daniel
  11. Mikos Monika
  12. Oficjalska Katarzyna
  13. Wachnik Mariusz
  14. Wawer Dominik
  15. Węsek Dominik
  16. Wieczorek Edyta
  17. Wiśniewski Jarosław
  18. Włodarczyk Anna
  19. Wolski Konrad
  20. Woźniak Leszek

rok szkolny 1995/1996 - rocznik 1981

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Baca Monika
  2. Górka Łukasz
  3. Kłos Paweł
  4. Koćmik Cezary
  5. Konarski Andrzej
  6. Korcz Grzegorz
  7. Kościelnik Magdalena
  8. Krupiński Michał
  9. Kuciński Robert
  10. Kwaśniewski Jarosław
  11. Marczak Mariusz
  12. Mąkosa Aldona
  13. Murawska Jolanta
  14. Porydzaj Anna
  15. Ryczkowska Anna
  16. Skiba Agnieszka
  17. Sochar Damian
  18. Strzelczyk Agnieszka
  19. Strzelczyk Robert
  20. Szymaniak Dariusz
  21. Wawer Marcin
  22. Węsek Justyna
  23. Wilkowicz Małgorzata
  24. Wiśniewska Anna
  25. Wiśniewski Mariusz
  26. Wojdyr Magdalena
  27. Wysocka Anna

rok szkolny 1994/1995 - rocznik 1980

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Bolek Piotr
  2. Bus Ewa
  3. Cieślak Urszula
  4. Czachor Beata
  5. Czarnecka Anita
  6. Czubaj Ewelina
  7. Durajczyk Krzysztof
  8. Durajczyk Mariusz
  9. Gaworek Anna
  10. Grzegorczyk Wioletta
  11. Hołuń Łukasz
  12. Jagiełło Piotr
  13. Karpowicz Robert
  14. Korcz Mariusz
  15. Krawczyk Adam
  16. Kulesza Marcin
  17. Lewandowski Krzysztof
  18. Maligłówka Anna
  19. Niziołek Rafał
  20. Przerwa Piotr
  21. Redestowicz Włodzimierz
  22. Różańska Iwona
  23. Skokowski Wiktor
  24. Sobieraj Piotr
  25. Strzelczyk Mirosław
  26. Szczepanik Piotr
  27. Tarczyński Paweł
  28. Wachnik Katarzyna
  29. Warmijak Mariusz
  30. Wawer Łukasz
  31. Żak Aneta

rok szkolny 1993/1994 - rocznik 1979

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Baca Daniel
  2. Barcikowski Tomasz
  3. Bieniek Katarzyna
  4. Bińkowska Aleksandra
  5. Bolek Radosław
  6. Chmielowiec Edward
  7. Chmielowiec Marianna
  8. Ćwiek Marek
  9. Jędrzejczyk Hubert
  10. Juszczyk Sebastian
  11. Milena Arkadiusz
  12. Pośnik Maciej
  13. Strzelczyk Piotr
  14. Szczęk Beata
  15. Szerszeń Monika
  16. Włodarczyk Paweł
  17. Wysocka Agnieszka

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIb

  1. Bielka Magdalena
  2. Bolek Ewa
  3. Bolek Krzysztof
  4. Dasiewicz Agnieszka
  5. Frączyk Elżbieta
  6. Jaworski Dariusz
  7. Konarski Jacek
  8. Koral Agnieszka
  9. Król Krzysztof
  10. Najda Paweł
  11. Sieradzki Paweł
  12. Starzyk Anna
  13. Świątkowska Barbara
  14. Walczak Anna
  15. Walczak Mariusz
  16. Warmiak Mariusz
  17. Żak Agnieszka

rok szkolny 1992/1993 - rocznik 1978

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Bartnik Aneta
  2. Cichowlas Aleksandra
  3. Czarnecka Julita
  4. Gaca Małgorzata
  5. Gawrońska Anna
  6. Gudkiewicz Paweł
  7. Jagiełło Radosław
  8. Korneta Beata
  9. Kościelnik Agata
  10. Krześniak Radosław
  11. Maligłówka Edyta
  12. Maruda Bożena
  13. Murawska Katarzyna
  14. Stępień Jacek
  15. Strzelczyk Paweł
  16. Strzelczyk Urszula
  17. Śmielak Małgorzata
  18. Tarczyńska Justyna
  19. Tarczyński Paweł
  20. Wolska Donata
  21. Zadęcki Paweł

rok szkolny 1991/1992 - rocznik 1977

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Barcikowska Monika
  2. Ćwiek Anna
  3. Dasiewicz Arkadiusz
  4. Gawrońska Magdalena
  5. Jagiełło Elżbieta
  6. Kłos Agnieszka
  7. Knyt Mirosław
  8. Konarski Robert
  9. Krawczyk Paweł
  10. Krawczyk Robert
  11. Kwiatkowska Justyna
  12. Maligłówka Bogumił
  13. Marczak Jolanta
  14. Murawski Jarosław
  15. Ogonek Jolanta
  16. Ośka Beata
  17. Pośnik Magdalena
  18. Pucek Leszek
  19. Rogalska Bożena
  20. Redestowicz Robert
  21. Sobieraj Agnieszka
  22. Strzelczyk Anna
  23. Strzelczyk Małgorzata
  24. Szmajda Piotr
  25. Tarczyńska Monika
  26. Żak Radosław

rok szkolny 1990/1991 - rocznik 1976

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Bojarska Urszula
  2. Chojko Magdalena
  3. Cieślak Anna
  4. Hołuń Elwira Katarzyna
  5. Jaskorzyńska Lidia
  6. Jaworska Dorota
  7. Kaczmarek Agnieszka
  8. Knyt Grzegorz
  9. Kościelnik Bernadeta
  10. Kucharski Andrzej
  11. Kwiatkowska Iwona
  12. Kwiatkowski Paweł
  13. Lewandowski Tadeusz
  14. Małek Aneta
  15. Małek Grzegorz
  16. Maruda Krzysztof
  17. Najda Radosław
  18. Ogonek Bogusława
  19. Paluszek Andrzej
  20. Redestowicz Edyta
  21. Rybak Dariusz
  22. Sajewski Zbigniew
  23. Strzelczyk Monika
  24. Szczęk Jolanta
  25. Sułkowska Iwona
  26. Uliasz Sławomir
  27. Świątkowski Adam
  28. Wójcik Katarzyna Ewa

rok szkolny 1989/1990 - rocznik 1975

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Ćwiek Jacek
  2. Grzegorczyk Radosław
  3. Jagieło Marcin
  4. Jaskorzyński Cezary
  5. Jurek Renata
  6. Kościelnik Iwona
  7. Krześniak Arkadiusz
  8. Kucharska Bożena
  9. Kwiatkowska Jadwiga
  10. Kwiatkowski Jarosław
  11. Lisiewski Krzysztof
  12. Lisiewski Wiesław
  13. Mikos Marcin
  14. Nowakowska Agnieszka
  15. Ogonek Ewa
  16. Olesińska Bożena
  17. Ośka Edyta
  18. Paluszek Zbigniew
  19. Pucek Małgorzata
  20. Sieradzka Renata
  21. Strzelczyk Agnieszka
  22. Strzelczyk Rafał
  23. Strzelczyk Renata
  24. Tarczyński Marek
  25. Walczuk Beata
  26. Wawer Magdalena

rok szkolny 1988/1989 - rocznik 1974

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Bojder Katarzyna
  2. Bolek Jarosław
  3. Bolek Michał
  4. Chmielowiec Piotr
  5. Ćwiek Agnieszka
  6. Ćwiek Bogda
  7. Ćwiek Ewa
  8. Durajczyk Jerzy
  9. Frączyk Anna
  10. Jagiełło Tomasz
  11. Jaskorzyński Jarosław
  12. Kaczmarek Iwona
  13. Komosińska Urszula
  14. Korneta Urszula
  15. Kowalczyk Wojciech
  16. Krawczyk Danuta
  17. Kreczmańska Agata
  18. Kwiatkowska Anna
  19. Lepieszko Marta
  20. Lisiewski Sławomir
  21. Majewska Katarzyna
  22. Marczak Magdalena
  23. Najda Jacek
  24. Piasek Iwona
  25. Pomarańska Małgorzata
  26. Sadowska Bożena
  27. Sieradzki Dariusz
  28. Sznyr Teresa
  29. Traczyk Piotr
  30. Wiśniewska Katarzyna
  31. Wolski Marek

rok szkolny 1987/1988 - rocznik 1973

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Bartnik Urszula
  2. Bieniek Mariusz
  3. Bojarski Wojciech
  4. Ćwiek Elżbieta
  5. Frączyk Leszek
  6. Gizicka Urszula
  7. Grządziel Piotr
  8. Grządziel Wojciech
  9. Jasik Małgorzata
  10. Jurek Grzegorz
  11. Koniarski Mirosław
  12. Korcz Krzysztof
  13. Kowalczyk Edward
  14. Ogonek Krzysztof
  15. Redestowicz Barbara
  16. Strzelczyk Jacek
  17. Sułkowski Paweł
  18. Wilk Agnieszka
  19. Wiśniewska Jolanta
  20. Wojdyr Krystyna
  21. Woźniak Danuta

rok szkolny 1986/1987 - rocznik 1972

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Bartnik Mariusz
  2. Bolek Robert
  3. Chojko Małgorzata
  4. Durajczyk Wojciech
  5. Elertowicz Beata
  6. Kochel Alina
  7. Kowalczyk Mirosław
  8. Krawczyk Donata
  9. Krawczyk Grzegorz
  10. Lech Krzysztof
  11. Maruda Renata
  12. Mikocki Grzegorz
  13. Nowakowski Albert
  14. Padewski Adam
  15. Padewska Agnieszka
  16. Padewski Leszek
  17. Pomarańska Edyta
  18. Pośnik Piotr
  19. Sowa Marzena
  20. Strzelczyk Marcin
  21. Strzelczyk Teresa
  22. Wiśniewska Ewa

rok szkolny 1985/1986 - rocznik 1971

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Antolak Hanna
  2. Bazyl Bożena
  3. Grządziel Arkadiusz
  4. Hołuń Agnieszka
  5. Jasik Janusz
  6. Krawczyk Agnieszka
  7. Krawczyk Dorota
  8. Król Iwona
  9. Lisiewska Beata
  10. Maciąg Barbara
  11. Piechocińska Teresa
  12. Rębiś Renata
  13. Sowińska Mariola Ewa
  14. Szczepanik Robert
  15. Trynkiewicz Grzegorz
  16. Zawadzka Renata

rok szkolny 1984/1985- rocznik 1970

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Bolek Jacek
  2. Borowski Dariusz
  3. Chmielowiec Robert
  4. Elertowicz Dariusz
  5. Glegoła Jacek
  6. Hołuń Tomasz
  7. Kalbarczyk Janusz
  8. Kański Dariusz
  9. Kłos Teresa
  10. Komosińska Marianna
  11. Lenarcik Krzysztof
  12. Matysiak Teresa
  13. Moniak Marek
  14. Padewska Bożena
  15. Padewska Bożena
  16. Piasek Anna
  17. Pomarańska Dorota
  18. Pośnik Agnieszka
  19. Rębiś Dariusz
  20. Rębiś Mirosław
  21. Marek Krzysztof
  22. Wiśniewski Witold
  23. Wójcik Albert

rok szkolny 1983/1984 - rocznik 1969

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Bojarska Dorota
  2. Dudek Tomasz
  3. Flak Renata Barbara
  4. Jagiełło Andrzej
  5. Jankowski Tadeusz
  6. Kochel Beata
  7. Koniarska Janina
  8. Kowalczyk Anna Ewa
  9. Król Zbigniew Szczepan
  10. Kuciński Wiesław
  11. Łukowski Stanisław
  12. Majewski Adam
  13. Marek Robert
  14. Michalski Zbigniew
  15. Mikocka Elżbieta
  16. Olesińska Teresa
  17. Piechnik Bogdan
  18. Stolarek Sławomir
  19. Strzelczyk Renata Agnieszka
  20. Szerszeń Piotr Roman
  21. Szybilski Sylwester
  22. Wondorski Mieczysław Wojciech

rok szkolny 1982/1983- rocznik 1968

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Balcerzak Maria
  2. Bartos Małgorzata Anna
  3. Bieniek Grzegorz Sławomir
  4. Bojanowicz  Marzena Elżbieta
  5. Bolek Agata
  6. Chmielowiec Grzegorz
  7. Glegoła Krzysztof
  8. Gudkiewicz Grzegorz
  9. Idczak Agnieszka Maria
  10. Konarska Maria Renata
  11. Kwiatkowska Elżbieta
  12. Kwiatkowska Zuzanna
  13. Łukiewicz Adam Henryk
  14. Piasek Jan Stanisław
  15. Piasek Małgorzata Anna
  16. Piasek Tomasz
  17. Skiba Dariusz Andrzej
  18. Szczepanik Wojciech Grzegorz
  19. Tarczyńska Beata Magdalena
  20. Urbanek Anna Maria
  21. Woźniak Krystyna
  22. Wysocki Dariusz

rok szkolny 1981/1982 - rocznik 1967

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Antolak Agata
  2. Chmielowiec Romana
  3. Flak Dorota
  4. Mika Dorota
  5. Mika Małgorzata
  6. Ogonowska Bernadeta
  7. Oksiutycz Marek
  8. Pająk Teresa
  9. Ryćkowska Elżbieta
  10. Strzelczyk Elżbieta
  11. Węsek Bogusława
  12. Witaszka Barbara
  13. Wysocki Grzegorz

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIb

  1. Bus Bernadeta
  2. Ćwik Jolanta
  3. Kurasiewicz Krzysztof
  4. Jasik Ryszard
  5. Kosmała Wiesław
  6. Kuciński Krzysztof
  7. Kucharska Elżbieta
  8. Maciąg Andrzej
  9. Matysiak Zofia
  10. Olesińska Alina
  11. Padewska Lidia
  12. Paluch Krzysztof
  13. Stawczyk Elżbieta
  14. Śmielak  Anna
  15. Śmielak Zdzisława
  16. Traczyk Mirosław
  17. Uliasz Leon
  18. Wolska Urszula

rok szkolny 1980/1981 - rocznik 1966

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Dabiński Andrzej
  2. Dudek Bożena
  3. Jasik Małgorzata
  4. Kołodziejska Anna
  5. Koniarska Halina
  6. Kosmała Małgorzata
  7. Kowalczyk Waldemar
  8. Krawczyk Magdalena
  9. Krawczyk Marek
  10. Krynicka Bernadeta
  11. Kucharska Henryka
  12. Kwiatkowska Bogusława
  13. Majewska Małgorzata
  14. Michalska Bogusława
  15. Padewska Stanisława
  16. Padewski Sławomir
  17. Piasek Maria
  18. Siębor Sabina
  19. Skomlał Andrzej
  20. Sochar Piotr
  21. Szerszeń Jolanta
  22. Świątkowski Jacek
  23. Wiśniewski Paweł

rok szkolny 1979/1981 - rocznik 1965

LISTA UCZNIÓW KLASY VIII

  1. Bartos Katarzyna
  2. Bujanowicz Teresa
  3. Chaber Wiesław
  4. Durajczyk Elżbieta
  5. Elertowicz Bożena
  6. Frączyk Dariusz
  7. Gizicka Elżbieta
  8. Glegoła Andrzej
  9. Jankowski Zygmunt
  10. Jurczak Barbara
  11. Koćmik Irena
  12. Korcz Tadeusz
  13. Komosińska Elżbieta
  14. Konarska Renata
  15. Kucińska Irena
  16. Marek Mariola
  17. Michalak Krzysztof
  18. Mikocka Ewa
  19. Padewska Sabina
  20. Padewski Wojciech
  21. Piasek Elżbieta
  22. Pośnik Bernadeta
  23. Salma Mirosław
  24. Seremak Andrzej
  25. Skiba Bogusława
  26. Stolarek Grażyna
  27. Szczęk Bożena
  28. Krześniak Tadeusz
  29. Wiraszka Magdalena
  30. Wolski Tomasz

rok szkolny 1978/1979 - rocznik 1964

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Bazyl Tadeusz
  2. Bocheńska Grażyna
  3. Gizicka Ewa
  4. Gizicki Krzysztof
  5. Jaworska Maria
  6. Komosiński Robert
  7. Kosmała Urszula
  8. Mizielińska Bogusława
  9. Najda Elżbieta
  10. Olesińska Janina
  11. Ostrowska Alina
  12. Padewski Wojciech
  13. Piechnik Stanisław
  14. Sobieraj Janina
  15. Strzelczyk Krzysztof
  16. Śmielak Zbigniew
  17. Wilkowski Jacek
  18. Wolska Teodora
  19. Czapski Paweł

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIb

  1. Antolak Barbara
  2. Balcerzak Marek
  3. Berlińska Małgorzata
  4. Bojarski Dariusz
  5. Borowski Krzysztof
  6. Fundowicz Jolanta
  7. Kłos Marzena
  8. Krawczyk Krzysztof
  9. Kreczmański Andrzej
  10. Majewski Zbigniew
  11. Pszczółka Sławomir
  12. Kochanowska Aleksandra
  13. Serwatka Ewa
  14. Skiba Marek
  15. Sochar Katarzyna
  16. Stawczyk Janina
  17. Strzelczyk Dariusz
  18. Szybilski Mariusz
  19. Wiśniewska Wiesława
  20. Wontarska Anna
  21. Wysocka Bernadeta
  22. Wysocka Bożena
  23. Wójcik Grażyna
  24. Zawadzka Ewa

rok szkolny 1977/1978 - rocznik 1963

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Bocheński Jan
  2. Bocheńska Teodora
  3. Dabiński Tadeusz
  4. Durajczyk Zdzisław
  5. Jasik Tadeusz
  6. Jaworska Maria
  7. Kalbarczyk Urszula
  8. Krawczyk Wiesława
  9. Krześniak Mieczysław
  10. Luchcińska Maria
  11. Oficjalska Lidia
  12. Pośnik Leszek
  13. Rębiś Jolanta
  14. Romanowski Marek
  15. Różańska Krystyna
  16. Ryćkowska Marianna
  17. Skomiał Marian
  18. Sosnowska Danuta
  19. Traczyk Bogusława

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIb

  1. Czarnecka Maria
  2. Czubaj Małgorzata
  3. Glegoła Leszek
  4. Grzybowski Jerzy
  5. Idczak Piotr
  6. Kłos Andrzej
  7. Kowalczyk Agata
  8. Kowalczyk Mirosław
  9. Krupa Jan
  10. Leśniewska Renata
  11. Mika Jerzy
  12. Mikocki Paweł
  13. Oksiutycz Elżbieta
  14. Pająk Zbigniew
  15. Rejdak Lucyna
  16. Tarczyńska Krystyna
  17. Tarczyńska Lidia
  18. Wolski Krzysztof

rok szkolny 1976/1977 - rocznik 1962

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Bojarska Bernadeta
  2. Ceglarska Elżbieta
  3. Ćwiek Krzysztof
  4. Ćwiek Bogusława
  5. Durasiewicz Jan
  6. Gizicki Jan
  7. Glegoła Jadwiga
  8. Glegoła Krystyna
  9. Jaworska Wiesława
  10. Jasik Jolanta
  11. Konarski Zygmunt
  12. Kościelnik Danuta
  13. Kądrowski Daniel
  14. Łukowska Lucyna
  15. Maciąg Jan
  16. Majdak Elżbieta
  17. Matysiak Krystyna
  18. Rębiś Stanisław
  19. Stolarek Jan
  20. Śmielak Stanisław
  21. Traczyk Andrzej

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIb

  1. Balcerzak Małgorzata
  2. Bojanowicz Andrzej
  3. Dudek Mirosława
  4. Frączyk Sylwester
  5. Gizicki Krzysztof
  6. Górka Zbigniew
  7. Jankowski Wiesław
  8. Kędra Dorota
  9. Kucińska Zuzanna
  10. Kuciński Jerzy
  11. Łukiewicz Ewa
  12. Majewska Elżbieta
  13. Maruda Wanda
  14. Mikocki Wojciech
  15. Ogonowska Aleksandra
  16. Piasek Bogusława
  17. Rudecka Danuta
  18. Rybicki Stanisław
  19. Salma Wiesław
  20. Traczyk Grażyna

rok szkolny 1975/1976 - rocznik 1961

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Bazyl Stanisława
  2. Bieniek Agnieszka
  3. Dabińska Irena
  4. Durasiewicz Roman
  5. Komosińska Barbara
  6. Korczak Jadwiga
  7. Korczak Waldemar
  8. Kucharska Bożena
  9. Kucharska Grażyna
  10. Krześniak Grażyna
  11. Ostrowska Janina
  12. Padewska Elżbieta
  13. Padewski Krzysztof
  14. Pucek Wiesława
  15. Sobieraj Kazimierz
  16. Skiba Bożena
  17. Skierniewska Ewa
  18. Stolarek Jadwiga
  19. Stolarek Zenon
  20. Śmielak Andrzej
  21. Woźniak Marianna
LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIb
  1. Bojanowicz Małgorzata
  2. Borowska Halina
  3. Elertowicz Kazimierz
  4. Górka Urszula
  5. Jędrych Krzysztof
  6. Koćmik Jan
  7. Krawczyk Grażyna
  8. Krawczyk Ryszard
  9. Krawczyk Wiesław
  10. Kusak Irena
  11. Łukiewicz Czesław
  12. Majewska Jadwiga
  13. Małek Stanisław
  14. Naduk Dariusz
  15. Ogonek Robert
  16. Ogonowska Maria
  17. Oksiutycz Krzysztof
  18. Piasek Jacek
  19. Piasek Wiesław
  20. Ryćkowski Stanisław
  21. Śmielak Anna
  22. Wiśniewska Grażyna

rok szkolny 1974/1975 - rocznik 1960

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Bocheński Tadeusz
  2. Bojanowicz Jan
  3. Cieślak Zdzisław
  4. Chmielewska Barbara
  5. Czubaj Krzysztof
  6. Drapała Elżbieta
  7. Durasiewicz Danuta
  8. Frąckiewicz Stanisław
  9. Gajda Andrzej
  10. Gajda Jerzy
  11. Glegoła Alina
  12. Jędrych Danuta
  13. Kańska Teresa
  14. Kłos Alicja
  15. Korcz Jadwiga
  16. Kurek Stanisław
  17. Kuciński Czesław
  18. Lewikowski Tadeusz
  19. Michalska Jadwiga
  20. Moniak Wiesław
  21. Naduk Mirosław
  22. Ogonowska Lidia
  23. Ogonowska Urszula
  24. Paluch Marek
  25. Padewski Stanisław
  26. Rudecki Zbigniew
  27. Salma Elżbieta
  28. Stolarek Halina
  29. Strzelczyk Bożena
  30. Szczęk Zdzisław
  31. Szewczyk Jolanta
  32. Tarczyńska Halina
  33. Wiraszka Waldemar
  34. Wiśniewski Mirosław