|    Do wakacji zostało: 218 dni
  • 21
  • listopada
  • 2019
  • |


Najlepsi uczniowie

  • Zuzanna Strzelczyk - śr. 5,67 - Vb
  • Michał Lech - VI
  • Jakub Strzelczyk - śr. 5,31 - IIIb oddz. gim.
  • Zuzanna Wieczorek - IVa
  • Natalia Masiak - Vb
  • Kinga Olczak - Vb
  • Wiktoria Sobkiewicz - Vb
  • Hanna Bernaciak - śr. 5,17 - VIII
  • Krzysztof Delega - Va
  • Julia Skiba - Va
  • Maja Słomska - Va
  • Aleksandra Plak - VI
  • Jakub Kołodziejczyk - VI
  • Julia Kozicka - Vb
  • Amelia Sobkiewicz - Vb
  • Hanna Majewska - VIIb
  • Tymoteusz Kuc - VI
  • Bartłomiej Ćwiek - Va
  • Maja Filipiak - IVa
  • Julian Kuc - IVb

Absolwenci

Roczniki, które opuściły mury naszej szkoły:   

rok szkolny 2015/2016 - rocznik 2003-2004

LISTA UCZNIÓW KL VIa

  1. Cieślak Martyna          wychowawca: Jarosław Kowalski
  2. Czerwiński Jan
  3. Czubaj Dagmara
  4. Glegoła Patrycja
  5. Górka Bartosz
  6. Konopka Małgorzata
  7. Korcz Paulina
  8. Korzeń Mateusz
  9. Kowalczyk Aleksandra
  10. Kryszpiński Piotr
  11. Lewandowska Dagmara
  12. Łyszkowski Jarosław
  13. Mrozik Jakub
  14. Murawski Krystian
  15. Ośka Katarzyna
  16. Paluszek Damian

LISTA UCZNIÓW KL VIb

  1. Piwnicka Paulina         wychowawca: Monika Kłos
  2. Rębiś Kinga
  3. Romanowska Kornelia
  4. Salma Jakub
  5. Słowikowski Maciej
  6. Sobieraj Wiktoria
  7. Stefanowicz Emil
  8. Strzelczyk Jakub
  9. Szczygieł Bartłomiej
  10. Szymański Michał
  11. Tęcza Aleksandra
  12. Węsek Patryk
  13. Włodarczyk Andżelika
  14. Wodzińska Natalia

 


 

rok szkolny 2014/2015 - rocznik 2002

LISTA UCZNIÓW KL VIa

  1. Adamczyk Michał          wychowawca: Iwona Sapińska
  2. Drabik Katarzyna
  3. Flisiński Krystian
  4. Gwiazda Maciej
  5. Kapusta Adrian
  6. Kornetka Hubert
  7. Kostrzewa Mateusz
  8. Kowalczyk Mateusz
  9. Krupa Mateusz
  10. Kulesza Klaudia
  11. Lisiewski Dominik
  12. Misalska Klaudia
  13. Mrozik Mateusz
  14. Olczak Patryk
  15. Ośka Paulina
  16. Padewski Piotr
  17. Purchała Maksymilian
  18. Rotuska Wiktoria
  19. Serafimowicz Paulina
  20. Siczek Klaudia
  21. Szatan Dominika
  22. Zawadzka Aleksandra

LISTA UCZNIÓW KL VIb

  1. Borowska Karolina          wychowawca: Aleksandra Wolska
  2. Chmielowiec Patryk
  3. Czachor Sandra
  4. Grzegorzewski Kamil
  5. Jankowski Dominik
  6. Jasik Maksymilian
  7. Krześniak Jakub
  8. Mackiewicz Kacper
  9. Majewski Daniel
  10. Masiak Kinga
  11. Murawski Kacper
  12. Nowakowski Jakub
  13. Olczak Klaudia
  14. Piwowarczyk Sebastian
  15. Uliasz Marcin
  16. Wójcik Wiktoria

 


rok szkolny 2013/2014 - rocznik 2001

LISTA UCZNIÓW KL VI

  1. Baran Olga          wychowawca: Małgorzata Minda
  2. Bednarek Natalia
  3. Bolek Alicja
  4. Cieślak Dariusz
  5. Cieślakowska Katarzyna
  6. Danielewicz Tomasz
  7. Durajczyk Hubert
  8. Flisińska Nikola
  9. Gallopeni Zuzanna
  10. Gudkiewicz Wiktoria
  11. Kalinka Klaudia
  12. Kłos Kinga
  13. Kopycki  Adam
  14. Kowalczyk Sebastian
  15. Krześniak Piotr
  16. Lisiewska Marika
  17. Lisiewski Grzegorz
  18. Ładny Kacper
  19. Łukowska Katarzyna
  20. Małek Krzysztof
  21. Misztal Adrian
  22. Nogalski Szymon
  23. Padewska Aleksandra
  24. Padewska Weronika
  25. Purchała Bartosz
  26. Szerszeń Jakub
  27. Rębiś Krystian
  28. Trafisz Natalia
  29. Wiśniewska Maja
  30. Wiśniewska Julia
  31. Zalewski Jakub
  32. Zawada Karolina

rok szkolny 2012/2013 - rocznik  2000

LISTA UCZNIÓW KLASY VIa

  1. Badowicz Kamila         wychowawca: Małgorzata Minda
  2. Durajczyk Paulina
  3. Grotek Weronika
  4. Jaworska Klaudia
  5. Jurek Kacper
  6. Kapusta Kinga
  7. Kłos Cezary
  8. Kołakowska - Krześniak Weronika
  9. Kowalczyk Andżelika
  10. Król Diana
  11. Kudła Weronika
  12. Kudła Wiktoria
  13. Misztal Natalia
  14. Mrozik Daria
  15. Organiściak Jan
  16. Padewska Karolina
  17. Padewski Bartłomiej
  18. Piwowarczyk Patrycja
  19. Szot Sandra
  20. Śmielak Aleksandra
  21. Witek Emil

LISTA UCZNIÓW KLASY VIb

  1. Bolek Jakub                      wychowawca: Jarosław Kowalski
  2. Czubaj Julia
  3. Glegoła Dominik
  4. Grzelak Michał
  5. Kański Jakub
  6. Kreczmańska Ewelina
  7. Krześniak Daniel
  8. Kuś Izabela
  9. Kwaśniewska Andżelika
  10. Lisiewska Kinga
  11. Małek Aleksandra
  12. Potacki Piotr
  13. Przepiórka Joanna
  14. Stefanowicz Krystian
  15. Węsek Anna
  16. Wojdyr Błażej
  17. Wolska Dominika
  18. Sadurski Kamil
  19. Gallopeni Arta

rok szkolny 2011/2012 - rocznik 1999

LISTA UCZNIÓW KLASY VI

  1. Bazyl Marta                     wychowawca: Jolanta Śmietanka
  2. Delega Piotr
  3. Dymowski Dawid
  4. Gudkiewicz Bartłomiej
  5. Kaska Paulina
  6. Kowalczyk Żaneta
  7. Krześniak Karolina
  8. Lisiewski Patryk
  9. Łukowska Marta Emma
  10. Marchewka Marcin
  11. Misalski Bartłomiej
  12. Miziński Mateusz
  13. Purchała Jakub
  14. Sobieraj Karolina
  15. Stawczyk Marzena
  16. Stolarek Jakub
  17. Strzelczyk Dominik
  18. Uliasz Kamil
  19. Wiśniewska Hanna
  20. Witkowski Patryk
  21. Wolska Marta

rok szkolny 2010/2011 - rocznik 1998

LISTA UCZNIÓW KLASY VI

  1. Bogumił Mateusz               wychowawca: Maria Krupińska
  2. Bolek Joanna
  3. Chmielowiec Aleksandra
  4. Cieślakowski Jakub
  5. Czubaj Hanna
  6. Grzejszczak Arkadiusz
  7. Grzelak Jakub
  8. Gwiazda Kacper
  9. Kluz Dawid
  10. Kozicki Błażej
  11. Kreczmańska Paulina
  12. Krześniak Sebastian
  13. Lisiewski Patryk
  14. Lisiewski Sebastian
  15. Łukowska Klaudia
  16. Marchewka Adrian
  17. Moniak Anita
  18. Padewski Bartłomiej
  19. Padewski Daniel
  20. Piwnicki Hubert
  21. Potacka Ilona
  22. Sadurski Patryk
  23. Sobieraj Marcin
  24. Traczyk Daria

rok szkolny 2009/2010 - rocznik 1997

LISTA UCZNIÓW KLASY VIa

  1. Bazyl Kinga                        wychowawca: Małgorzata Minda
  2. Cieślak Anna
  3. Cieślak Paweł
  4. Durajczyk Wioleta
  5. Glegoła Mateusz
  6. Grotek Karolina
  7. Kłos Adam
  8. Krawczyk Adam
  9. Lisiewska Katarzyna
  10. Małecka Patrycja
  11. Organiściak Rafał
  12. Rębiś Robert
  13. Sosińska Sylwia
  14. Stolarek Aleksandra
  15. Strzelczyk Elwira

LISTA UCZNIÓW KLASY VIb

  1. Balcerzak Ada                     wychowawca: Jarosław Kowalski
  2. Banach Natalia
  3. Czerwińska Patrycja
  4. Dabińska Wiktoria
  5. Durajczyk Ewelina
  6. Kutyła Monika
  7. Lisiewska Karina
  8. Moniak Jacek
  9. Pająk Agnieszka
  10. Piasek Kamil
  11. Potacka Justyna
  12. Rębiś Sebastian
  13. Salma Karolina
  14. Soboń Anna
  15. Wilkowska Justyna
  16. Wolska Katarzyna

rok szkolny 2008/2009 - rocznik 1996

LISTA UCZNIÓW KLASY VI

  1. Adamczyk Paulina              wychowawca: Jolanta Śmietanka
  2. Bień Magdalena
  3. Borowska Justyna Karolina
  4. Budziński Paweł
  5. Chmielowiec Monika Klaudia
  6. Czubaj Kornelia
  7. Gaca Karolina
  8. Glegoła Sebastian
  9. Kański Damian
  10. Krynicka Katarzyna
  11. Kwiatkowski Marcin Grzegorz
  12. Lisiewski Jarosław
  13. Marchewka Kamil
  14. Michalska Żaneta
  15. Moniak Donata
  16. Skiba Emilia Marta
  17. Skiba Natalia
  18. Węsek Dawid
  19. Wiśniewska Renata
  20. Witek Małgorzata   

rok szkolny 2007/2008 - rocznik 1995

LISTA UCZNIÓW KLASY VI

  1. Baran Paulina Katarzyna         wychowawca: Maria Krupińska
  2. Bazyl Adrian Artur
  3. Bylica Damian Emil  
  4. Czubaj Marta
  5. Durajczyk Damian    
  6. Durajczyk Marcin
  7. Glegoła Estera
  8. Grzybowska Ewelina
  9. Grzybowski Kamil    
  10. Jaworska Agnieszka  
  11. Jurczak Kamil
  12. Kreczmańska Małgorzata      
  13. Krześniak Kamil        
  14. Kwaśnik Adam         
  15. Łukowski Kamil Dawid       
  16. Murawski Bartosz     
  17. Piechnik Sebastian Kamil     
  18. Przepiórka Adrian     
  19. Sułkowska Aleksandra
  20. Traczyk Damian
  21. Zaręba Adrian          

rok szkolny 2006/2007 - rocznik 1994

LISTA UCZNIÓW KLASY VIa

  1. Adamczyk Agnieszka          wychowawca: Jarosław Kowalski
  2. Durasiewicz Karolina
  3. Grzybowska Karolina
  4. Glegoła Weronika Michalina
  5. Jaworski Adrian Michał
  6. Kapusta Ewa
  7. Kopeć Robert
  8. Krawczyk Martyna
  9. Małecki Damian Paweł
  10. Mizieliński Sebastian
  11. Paciorek Przemysław
  12. Piechnik Dominika Aneta
  13. Rębiś Izabela
  14. Rębiś Katarzyna Elwira
  15. Sałyga Kamil
  16. Skiba Sebastian Bartłomiej
  17. Sosiński Kamil
  18. Stawczyk Jarosław
  19. Szot Mikotaj Piotr
  20. Szymanowicz Hubert
  21. Walczuk Patrycja
  22. Zaręba Ilona

LISTA UCZNIÓW KLASY VIb

  1. Bińkowska Eliza             wychowawca: Małgorzata Minda
  2. Bojarska Klaudia 
  3. Borowski Marcin
  4. Budzińska Ewelina
  5. Konopka Damian
  6. Kowalczyk Dominik       
  7. Krześniak Monika           
  8. Krześniak Wojciech
  9. Lis Robert
  10. Lisiewski Mariusz           
  11. Różański Marcin 
  12. Słomska Martyna
  13. Szczęk Adrian
  14. Wojdyr Bartłomiej
  15. Wysocki Adrian

rok szkolny 2005/2006 - rocznik 1993

LISTA UCZNIÓW KLASY VIa

  1. Bazyl   Malwina                 wychowawca: Jolanta Śmietanka
  2. Borowski Rafał
  3. Dabińska Weronika
  4. Gizicki Szymon
  5. Glegoła Aleksander
  6. Glegoła Marta
  7. Kapusta Katarzyna
  8. Kaska Kamil
  9. Kluz Patrycja
  10. Kłos Monika  
  11. Kościelnik Sylwia
  12. Michalska Joanna
  13. Ośka    Patrycja          
  14. Padewski Mateusz
  15. Plak Dominika
  16. Ryćkowska Martyna
  17. Stępień Arleta
  18. Skiba Katarzyna
  19. Strzelczyk Milena
  20. Szczepańska Małgorzata       
  21. Traczyk Mateusz

LISTA UCZNIÓW KLASY VIb

  1. Czerwińska Ewa               wychowawca: Jarosław Kowalski
  2. Ćwiek Bata
  3. Filipczak Paulina
  4. Frąckiewicz Adam
  5. Grzybowska Karolina
  6. Koćmik Kacper
  7. Krynicki Paweł
  8. Łukowski Konrad
  9. Mańturzyk Michał
  10. Mikocka Patrycja
  11. Mikocki Bartłomiej
  12. Postek Mateusz
  13. Przepiórka Karolina
  14. Strzelczyk Monika
  15. Szybilska Izabela
  16. Tywonek Patryk
  17. Wachnik Angelika
  18. Wilkowski Michał
  19. Wolski Jakub
  20. Wolski Paweł

rok szkolny 2004/2005 - rocznik 1992

 LISTA UCZNIÓW KLASY VIa

  1. Bień Mateusz                 wychowawca: Maria Cieślak
  2. Bolek Arkadiusz
  3. Borowski Tomasz
  4. Bus Michał
  5. Grzybowski Karol
  6. Jagiełło Ewelina
  7. Jaworski Marcin
  8. Jaworski Piotr
  9. Kaska Łukasz
  10. Kiliański Norbert
  11. Konarska Ewelina
  12. Kościelnik Magdalena
  13. Kreczmańska Anna
  14. Krześniak Zbigniew
  15. Murawski Robert
  16. Rębiś Marcin
  17. Skiba Adrian
  18. Skiba Paulina
  19. Słomska Natalia
  20. Strzelczyk Michał
  21. Strzelczyk Paulina
  22. Strzelczyk Sylwia
  23. Szot Mateusz
  24. Wodziński Jarosław

LISTA UCZNIÓW KLASY VIb

  1. Banach Monika               wychowawca: Maria Krupińska
  2. Bolek Kamil
  3. Bolek Norbert
  4. Cieślak Ilona
  5. Czarnecka Karolina Magdalena
  6. Czubaj Wiktor
  7. Ćwiek Arkadiusz
  8. Frączyk Paweł
  9. Jasik Gabriela
  10. Kalbarczyk Kamil
  11. Kosmała Anna
  12. Kozicki Damian
  13. Krześniak Damian
  14. Krześniak Jacek
  15. Majewski Mateusz
  16. Michalska Paulina
  17. Piasek Andrzej
  18. Ptaszyński Artur
  19. Salma Arkadiusz
  20. Szczęk Oktawia
  21. Wilkowska Anna
  22. Wolski Rafał
  23. Wysocka Patrycja

rok szkolny 2003/2004 - rocznik 1991

LISTA UCZNIÓW KLASY VIa

  1. Bolek Ilona                     wychowawca: Robert Wiśniweski
  2. Bus Grzegorz 
  3. Durasiewicz Justyna
  4. Gizicki  Piotr
  5. Jaworska Sylwia        
  6. Kądrowska Ewelina
  7. Krawczyk Wioleta    
  8. Krześniak Zbigniew  
  9. Kucińska Katarzyna
  10. Michalska Aleksandra
  11. Piwowarczyk Adrian
  12. Skiba Alicja   
  13. Sobieraj Dariusz        
  14. Szczepańska Beata    
  15. Tobiasz Karolina
  16. Trafisz Konrad
  17. Wieteska Tomasz

LISTA UCZNIÓW KLASY VIb

  1. Czerwiński Piotr                 wychowawca: Wioletta Sochar
  2. Frączyk Krystian
  3. Górka Piotr
  4. Jasiński Adam
  5. Jończyk Łukasz
  6. Kreczmański Krzysztof
  7. Krześniak Katarzyna
  8. Mikocki Mateusz
  9. Moniak Karolina
  10. Ośka Karina
  11. Pająk Paulina
  12. Piasek Damian
  13. Piotrowski Piotr
  14. Przepiórka Damian
  15. Soboń Stanisław
  16. Strzelczyk Mateusz
  17. Walendzik Milena
  18. Wilkowska Katarzyna
  19. Wysocka Karolina

rok szkolny 2002/2003- rocznik 1990

LISTA UCZNIÓW KLASY VIa

  1. Bazyl Żaneta           wychowawca: Jarosław Kowalski    
  2. Bień Damian
  3. Bylica Marcin
  4. Cieślak Jarosław  
  5. Ćwiek Adrian      
  6. Dabiński Hubert
  7. Jagiełło Kinga      
  8. Kaska Krzysztof 
  9. Kaska Ewelina    
  10. Konarski Grzegorz          
  11. Lewikowski Rafał
  12. Piechnik Rafał
  13. Prasek Radosław 
  14. Rębiś Artur          
  15. Ryćkowski Rafał 
  16. Skiba Mateusz     
  17. Święcicki Karol
  18. Tobiasz Adrian
  19. Trociński Dariusz
  20. Uliasz Bożena

LISTA UCZNIÓW KLASY VIb

  1. Balcerzak Tomasz                  wychowawca: Jolanta Śmietanka
  2. Banach Tomasz
  3. Banasiak Monika
  4. Bojanowicz Anna
  5. Bojarski Kamil
  6. Bolek Adam
  7. Borowska Małgorzata
  8. Czubaj Marcel
  9. Dasiewicz Paweł
  10. Frączyk Małgorzata
  11. Gizicka Monika
  12. Grzejszczak Cezary
  13. Jończyk Katarzyna
  14. Kosmała Przemysław
  15. Kowalczyk Emil
  16. Krawczyk Marcin
  17. Krupa Łukasz
  18. Krupiński Damian
  19. Krynicki Kamil
  20. Krześniak Mariusz
  21. Kwaśnik Przemysław
  22. Mackiewicz Karolina
  23. Rejdak Aleksander
  24. Sasal Adam
  25. Strzelczyk Anna
  26. Wolski Łukasz

rok szkolny 2001/2002 - rocznik 1989

LISTA UCZNIÓW KLASY VIa

  1. Adamczyk Katarzyna          wychowawca: Robert Wiśniewski
  2. Bojarska Natalia
  3. Bus Małgorzata
  4. Bylica Łukasz
  5. Cieślak Anna
  6. Ćwiek Wioleta
  7. Durajczyk Janina
  8. Gawrońska Małgorzata
  9. Jankowski Emil
  10. Ośka Hubert
  11. Rębiś Sławomir
  12. Ryćkowski Piotr
  13. Skiba Damian
  14. Sobieraj Konrad
  15. Trafisz Emil
  16. Wasilewska Anna

LISTA UCZNIÓW KLASY VIb

  1. Alberska Izabela              wychowawca: Janina Piotrowska
  2. Baca Kamil
  3. Baca Katarzyna
  4. Cieślak Milena
  5. Grzegorczyk Michał
  6. Jarzyński Tobiasz
  7. Jasiński Robert
  8. Masiak Mariusz
  9. Moniak Wioletta
  10. Nowecka Maja
  11. Ogonowski Łukasz
  12. Piasek Justyna
  13. Piotrowska Anna
  14. Piwowarczyk Grzegorz
  15. Postek Damian
  16. Seremak Katarzyna
  17. Szczęk Damian
  18. Wawer Cyprian
  19. Wiśniewski Radosław
  20. Żak Włodzimierz

rok szkolny 2000/2001 - rocznik 1988

LISTA UCZNIÓW KLASY VIa

  1. Bojarski Rafał             wychowawca: Jarosław Kowalski
  2. Bolek Mariusz
  3. Borowski Zbigniew
  4. Gawrońska Ewelina
  5. Grzybowska Katarzyna
  6. Jagiełło Marcin
  7. Jaworski Damian
  8. Kądrowski Jarosław
  9. Krawczyk Anna
  10. Krawczyk Jarosław
  11. Krześniak Wioleta
  12. Lewikowska Wioleta
  13. Murawska Angelika
  14. Ośka Paulina
  15. Skiba Magdalena
  16. Szot Dominika
  17. Uliasz Ewa
  18. Wieteska Wojciech
  19. Żak Ewa

LISTA UCZNIÓW KLASY VIb

  1. Banasiak Sylwia                wychowawca: Maria Krupińska
  2. Bień Piotr
  3. Czerwiński Piotr
  4. Ćwiek Dawid
  5. Frąckiewicz Sylwia
  6. Frączyk Jakub
  7. Grzejszczak Wioletta
  8. Kazański Piotr
  9. Koćmik Karolina
  10. Koćmik Maciej
  11. Konopka Aleksandra
  12. Korcz Damian
  13. Kowalczyk Karol
  14. Krynicki Sylwester
  15. Krześniak Marek
  16. Krześniak Tomasz
  17. Mackiewicz Paulina
  18. Masiak Hubert
  19. Patynowski Grzegorz
  20. Salma Kamila
  21. Walendzik Marcin
  22. Wysocka Paulina
  23. Zadęcka Karina

rok szkolny 1999/2000 - rocznik 1987

LISTA UCZNIÓW KLASY VIa

  1. Balcerzak Bartłomiej            wychowawca: Alicja Bojarska            
  2. Banach Jolanta
  3. Durajczyk Bata
  4. Frąckiewicz Aleksandra
  5. Frączyk Kamil
  6. Krawczyk Cezary
  7. Krawczyk Karolina
  8. Maligłówka Grzegorz
  9. Małaśnicki Michał
  10. Mikocka Anna
  11. Oksiutycz Marcin
  12. Padewska Dorota
  13. Pająk Mateusz
  14. Piasek Kamil
  15. Rudecka Agata
  16. Skiba Grzegorz
  17. Szczęk Anna
  18. Wilkowski Przemysław
  19. Woźniak Sebastian

LISTA UCZNIÓW KLASY VIb

  1. Borowska Agnieszka           wychowawca:Jolanta Śmietanka
  2. Cieślak Marlena
  3. Cieślak Radosław
  4. Czerwińska Sylwia
  5. Dudek Sylwia
  6. Górka Aleksandra
  7. Jasińska Joanna
  8. Kłos Kamil
  9. Koćmik Milena
  10. Konarski Sławomir
  11. Krynicki Rafał
  12. Machniwicz Agnieszka
  13. Maruda Piotr
  14. Prasek Marzena
  15. Różańska Magdalena
  16. Szymanowicz Karol
  17. Szymanowicz Monika
  18. Tarczyńska Joanna
  19. Wysocka Ewelina\

rok szkolny 1998/1999 - rocznik 1986

LISTA UCZNIÓW KLASY VI

  1. Bińkowska Joanna            wychowawca: Magdalena Wilkowicz
  2. Bus Tomasz
  3. Cieślak Monika
  4. Dabiński Karol
  5. Dymowski Rafał
  6. Gizicki Mariusz
  7. Gorka Milena
  8. Hynek Ewelina
  9. Knyt Magdalena
  10. Koćmik Bartłomiej
  11. Krupa Szymon
  12. Krześniak Jarosław
  13. Michalska Justyna
  14. Murawski Ernest
  15. Newecka Natalia
  16. Ogonek Martyna
  17. Ogonowski Marcin
  18. Ośka Ewa
  19. Padewska Monika
  20. Piasek Piotr
  21. Piotrowski Kamil
  22. Poznańska Iwona
  23. Sobieraj Emilia
  24. Szczęk Dariusz
  25. Tarczyńska Anna
  26. Tarczyński Tomasz
  27. Wilkowicz Kamila
  28. Wodziński Krzysztof

rok szkolny 1997/1998 - ostatni rok klasy VIII w szkole podstawowej- rocznik 1985

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIa

  1. Bojarski Grzegorz                   wychowawca: Robert Wiśniewski
  2. Bojarska Małgorzata
  3. Cichocki Sławomir
  4. Cieślak Edyta
  5. Czerwińska Alina
  6. Ćwiek Barbara
  7. Ćwiek Katarzyna
  8. Dymowski Łukasz
  9. Górka Tomasz
  10. Korcz Beata
  11. Kuciński Marcin
  12. Kwiatkowska Jolanta
  13. Lewikowski Tomasz
  14. Wiśniewski Sylwester

LISTA UCZNIÓW KLASY VIIIb

  1. Binienda Łukasz                                wychowawca: Katarzyna Piech
  2. Bojanowicz Paulina
  3. Borowski Szczepan
  4. Cichowlas Hanna
  5. Cieślak Artur
  6. Konopka Karolina
  7. Mańturz Anna
  8. Mańturz Małgorzata
  9. Mika Iwona
  10. Moniak Magdalena
  11. Okrój Dariusz
  12. Oksiutycz Wojciech
  13. Różański Sławomir
  14. Salma Marcin
  15. Sochar Małgorzata
  16. Urbanek Remigiusz
  17. Żak Jacek