|    Do wakacji zostało: 213 dni
  • 24
  • listopada
  • 2020
  • |


Najlepsi uczniowie

  • Zuzanna Strzelczyk - śr. 5,67 - VIb
  • Filip Bolek - śr. 5,45 - IVa
  • Zuzanna Ćwiek - śr. 5,45 - IVb
  • Weronika Chojnacka - śr. 5,36- IVb
  • Piotr Frączyk - śr.5,36 - IVa
  • Hanna Majewska - śr. 5,28 - VIIIb
  • Kornelia Sobkiewicz - śr.5,28- VIIIb
  • Julia Kozicka - śr. 5,25 - VIb
  • Kinga Olczak - śr. 5,25 - VIb
  • Zuzanna Wieczorek - śr. 5,25- Va
  • Emilia Anyszkiewicz - śr. 5,22 - VIIIb
  • Natalia Anyszkiewicz - śr. 5,22 - VIIIb
  • Michał Lech - śr. 5,21 - VII
  • Nikola Sobkiewicz - śr. 5,18 - IVa
  • Mikołaj Miziński - śr. 5,17 - Vb
  • Bartłomiej Ćwiek - śr.5,08 - VIa
  • Natalia Masiak - śr. 5,08 - VIb
  • Wiktoria Sobkiewicz - śr. 5,08 - VIb
  • Julian Kuc - śr. 5,08 - Vb
  • Marta Kołodziejczyk - śr. 5,06 - VIIIa
  • Aleksandra Bernaciak - śr. 5,00 - VIIIb
  • Aleksandra Plak - śr. 5,00 - VII
  • Julia Skiba - śr. 5,00 - VIa
  • Maja Słomska - śr. 5,00 - VIa
  • Amelia Sobkiewicz - śr.5,00 - VIb
  • Piotr Kiljański - śr. 5,00- VIb

Dowozy uczniów

Harmonogram dowozów w roku szkolnym 2020/2021

(I semestr)

Dowóz do szkoły:

p. A.  Misztal

  • I kurs – 7.00 – Łukawa, 7.05 – Łukawska Wola, 7.07 – Bobrowniki Przyluśnia,7.10 – Bobrowniki (Rogatki)
  • II kurs - 7.25– Studnie,7.30 - Bobrowniki (p. Czarnecki), 7.35 – Bobrowniki (sklep), 7.40 – Podmieście.

p. Z. Konopka 

  • I kurs – 6.50 – Studzianki Pancerne, 6.55 – Dąbrówki, 6:57 – Grabnowola Kolonia I i II.
  • II kurs – 7.20 – Ignacówka Grabnowolska, 7.28 – Mariampol I i Mariampol II, 7.30 – Emilów, 7.33 – Michałów.

p. J.  Sochar

  • I kurs – 6.55 – Miejska Dąbrowa II, 7.00 – Kosny, 7.05 – Miejska Dąbrowa I (koło szkoły),   
  • II kurs –7.20 – Cecylówka Głowaczowska, 7.25 – Jasieniec, 7.30 – Mariampol (sklep), 7.40 –  Lipa.

p. M. Skiba

  • I kurs – 7.15 – Helenów, 7.30 – Lipska  Wola, 7.35 – Lipska Wola (skrzyżowanie), 7.40 – Mała Wieś.

p. J. Bolek

  • I kurs – 7.15 – Stawki.
  • II kurs – 7.35 – Henryków

Odjazd ze szkoły:

p. A.  Misztal

  • wyjazd spod szkoły 12.30

12.35 – Lipa, 12.45 – Podmieście  12.48 – Bobrowniki (Rogatki), 12.50 – Bobrowniki  Przyluśnia, 12.55 – Łukawska Wola, 12.58 – Łukawa, 13.05 - Bobrowniki (sklep), 13.07 - Bobrowniki (p. Czarnecki).

  • wyjazd spod szkoły 14.20

14.25 – Lipa, 14.30 – Podmieście  14.33 – Bobrowniki (Rogatki), 14.35 – Bobrowniki  Przyluśnia, 14.40 – Łukawska Wola, 14.43 – Łukawa, 14.50 - Bobrowniki (sklep), 14.55- Bobrowniki (p. Czarnecki).

p. Z. Konopka 

  • wyjazd spod szkoły 12.30

12.35 – Moniochy, 12.40 – Emilów, 12.43. – Michałów, 12.46 – 12.48 – Grabnowola  Kolonia I i II, 13.02 – Studzianki Pancerne, 13.07 – Mariampol, 13.10 – Ignacówka Grabnowolska.

  • wyjazd spod szkoły 14.20

14.25 - Moniochy, 14.30 – Emilów, 14.33. – Michałów, 14.36 – 14.38 – Grabnowola  Kolonia I i II, 14.50 – Studzianki Pancerne, 14.55 – Mariampol, 15.00 – Ignacówka Grabnowolska.

p. J.  Sochar

  • wyjazd spod szkoły 12.30

12.35 – Mariampol (sklep), 12.40 – Jasieniec, 12.45 – Cecylówka Głowaczowska, 12.55 – Studnie, 13.00 – Miejska Dąbrowa I (k. szkoły), 13.05 – Kosny, 13.10 – Miejska Dąbrowa II.

  • wyjazd spod szkoły 14.20

14.25 – Mariampol (sklep), 14.30 – Jasieniec, 14.35 – Cecylówka Głowaczowska, 14.45 – Studnie, 14.50 – Miejska Dąbrowa I (k. szkoły), 14.55 – Kosny, 15.00 – Miejska Dąbrowa II.

p. M. Skiba

  • wyjazd spod szkoły 12.30

12.35 – Helenów, 12.45 – Lipska Wola, 12.50 – Lipska Wola (skrzyżowanie), 13.00 – Mała Wieś.

  • wyjazd spod szkoły 14.20

14.25 – Helenów, 14.30 – Lipska Wola, 14.35 – Lipa Wola (skrzyżowanie), 14. 45 – Mała Wieś, (we wtorki 15.00 – Stawki).

p. J. Bolek

  • wyjazd spod szkoły 12.30

I kurs: 12.45 – Stawki.

II kurs: 13.00 – Henryków (w czwartki ok 13.45).