|    Do wakacji zostało: 213 dni
  • 24
  • listopada
  • 2020
  • |


Najlepsi uczniowie

  • Zuzanna Strzelczyk - śr. 5,67 - VIb
  • Filip Bolek - śr. 5,45 - IVa
  • Zuzanna Ćwiek - śr. 5,45 - IVb
  • Weronika Chojnacka - śr. 5,36- IVb
  • Piotr Frączyk - śr.5,36 - IVa
  • Hanna Majewska - śr. 5,28 - VIIIb
  • Kornelia Sobkiewicz - śr.5,28- VIIIb
  • Julia Kozicka - śr. 5,25 - VIb
  • Kinga Olczak - śr. 5,25 - VIb
  • Zuzanna Wieczorek - śr. 5,25- Va
  • Emilia Anyszkiewicz - śr. 5,22 - VIIIb
  • Natalia Anyszkiewicz - śr. 5,22 - VIIIb
  • Michał Lech - śr. 5,21 - VII
  • Nikola Sobkiewicz - śr. 5,18 - IVa
  • Mikołaj Miziński - śr. 5,17 - Vb
  • Bartłomiej Ćwiek - śr.5,08 - VIa
  • Natalia Masiak - śr. 5,08 - VIb
  • Wiktoria Sobkiewicz - śr. 5,08 - VIb
  • Julian Kuc - śr. 5,08 - Vb
  • Marta Kołodziejczyk - śr. 5,06 - VIIIa
  • Aleksandra Bernaciak - śr. 5,00 - VIIIb
  • Aleksandra Plak - śr. 5,00 - VII
  • Julia Skiba - śr. 5,00 - VIa
  • Maja Słomska - śr. 5,00 - VIa
  • Amelia Sobkiewicz - śr.5,00 - VIb
  • Piotr Kiljański - śr. 5,00- VIb

Kadra

Kadra Pedagogiczna

Nazwisko i imię   Nauczany przedmiot
 Wilkowicz Magdalena
   dyrektor szkoły

 przyroda

 Kłos Monika

wice dyrektor

 język polski

 Bolek Piotr    wychowanie fizyczne
 Bernaciak Justyna
 język polski
 Cieślak Maria
 

 religia

 Delega Katarzyna
 język angielski
 Furga Jadwiga    chemia
 Glegoła Elżbieta
 

 język angielski

 Górka Mirosław  

 wychowanie fizyczne

 ks. Jarząbek Marcin    religia
 Karpińska Anna

 

 nauczyciel wspomagający

 Konopka Danuta  
 nauczyciel wspomagający
 Kosik-Abramczyk Mariola
   fizyka, rewalidacja
 Kowalczyk Edyta wychowawca kl. IIIb  edukacja wczesnoszkolna
 Kowalski Jarosław  wychowawca kl. VIII

 informatyka, technika, historia

 Kwiatkowska Bernardeta  

 nauczyciel terapii pedagogicznej,

 oligofrenopedagog,

 Lech Elżbieta wychowawca kl. VIIb  język polski
 Lipski Ireneusz
   informatyka
 Majewska Irena
 wychowawca kl. Ib

 edukacja wczesnoszkolna,

 edukacja dla bezpieczeństwa, wdż

 Nowak- Żak Anna
wychowawca kl. 0a

 edukacja wczesnoszkolna, logopeda

 Olczak Agnieszka
wychowawca kl. VIIc

 historia, wiedza o społeczeństwie

 Piasek Małgorzata
wychowawca kl. Vb
 matematyka
 Piech Katarzyna
 wychowawca kl. VIb
 geografia, biologia
 Piotrowska Janina
wychowawca kl. VIIa
 matematyka
 Salma Anna
wychowawca kl. 0b

 edukacja wczesnoszkolna

 Salma Joanna wychowawca kl. IIIa

 edukacja wczesnoszkolna

 Sapińska Iwona wychowawca kl. IVa

 matematyka

 Skierniewska Monika
   pedagog szkolny
 Skwira Ewelina
 świetlica, muzyka, plastyka
 Sochar Wioletta  wychowawca kl. IIa  edukacja wczesnoszkolna, plastyka
 Szczypiór Mariola
 wychowawca kl.Ia

 edukacja wczesnoszkolna, muzyka

 Wiśniewski Robert  

 wychowanie fizyczne

 Wojdyr Renata
 

 biblioteka,

 Wolska Aleksandra wychowawca kl. IVb

 język angielski

 Wolski Konrad wychowawca kl.VIa/zastępstwo  wychowanie fizyczne
 Wrzosek Beata  wychowawca kl. IIb
 edukacja wczesnoszkolna

 

 Kłos Monika wice dyrektor
 język polski