|    Wakacje!
  • 16
  • września
  • 2019
  • |


Najlepsi uczniowie

  • Zuzanna Strzelczyk - śr. 5,67 - Vb
  • Michał Lech - VI
  • Jakub Strzelczyk - śr. 5,31 - IIIb oddz. gim.
  • Zuzanna Wieczorek - IVa
  • Natalia Masiak - Vb
  • Kinga Olczak - Vb
  • Wiktoria Sobkiewicz - Vb
  • Hanna Bernaciak - śr. 5,17 - VIII
  • Krzysztof Delega - Va
  • Julia Skiba - Va
  • Maja Słomska - Va
  • Aleksandra Plak - VI
  • Jakub Kołodziejczyk - VI
  • Julia Kozicka - Vb
  • Amelia Sobkiewicz - Vb
  • Hanna Majewska - VIIb
  • Tymoteusz Kuc - VI
  • Bartłomiej Ćwiek - Va
  • Maja Filipiak - IVa
  • Julian Kuc - IVb

Kadra

Kadra Pedagogiczna

Nazwisko i imię   Nauczany przedmiot
 Wilkowicz Magdalena
   dyrektor szkoły

 przyroda

 


 

 Bolek Piotr    wychowanie fizyczne
 Bernaciak Justyna wychowawca kl. IVa  język polski, świetlica
 Cieślak Maria
 

 religia

 Delega Katarzyna
 język angielski
 Glegoła Elżbieta
 

 język angielski

 Górka Mirosław  

 wychowanie fizyczne

 Karpińska Anna

 

 edukacja wczesnoszkolna

 Kłos Monika wice dyrektor
 język polski
 Konopka Danuta  
 edukacja wczesnoszkolna
 Kosik-Abramczyk Mariola
   fizyka
 Kowalczyk Edyta wychowawca kl. IIb  edukacja wczesnoszkolna
 Kowalski Jarosław  wychowawca kl. VII

 przyroda, zajęcia komputerowe, historia

 Kwiatkowska Bernardeta  

 nauczyciel terapii pedagogicznej,

 oligofrenopedagog,

 Lech Elżbieta wychowawca kl. VIb  język polski
 Lipski Ireneusz
   informatyka
 Majewska Irena
 wychowawca kl. 0b

 edukacja wczesnoszkolna,

 edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia artystyczne

 Nowak- Żak Anna
wychowawca kl. IIIa

 edukacja wczesnoszkolna, logopeda

 Olczak Agnieszka
wychowawca kl. VIc

 historia, wiedza o społeczeństwie

 Piasek Małgorzata
wychowawca kl. IVb
 matematyka
 Piasek Kamil   wychowanie fizyczne
 Piech Katarzyna
 wychowawca kl. Vb
 geografia
 Piotrowska Janina
wychowawca kl. VIa
 matematyka
 ks. Marcin Jarząbek
   religia
 Rotuska Urszula

 biologi, chemia, wychowanie do życia w rodzinie
 Sadowska Anna
   język niemiecki
 Salma Anna
wychowawca kl. IIIb

 edukacja wczesnoszkolna

 Salma Joanna wychowawca kl. IIa

 edukacja wczesnoszkolna

 Sapińska Iwona wychowawca kl. VIIIa

 matematyka

 Skierniewska Monika
   pedagog szkolny
 Skwira Ewelina
świetlica 
 Sochar Wioletta  wychowawca kl. Ia  edukacja wczesnoszkolna, plastyka
 Szczypiór Mariola
 wychowawca kl.0a

 edukacja wczesnoszkolna, muzyka

 Wiśniewski Robert  

 wychowanie fizyczne

 Wojdyr Renata
 

 biblioteka

 Wolska Aleksandra wychowawca kl. VIIIb

 język angielski

 Wrzosek Beata  wychowawca kl. Ib
 edukacja wczesnoszkolna